YEREL
Giriş Tarihi : 24-01-2021 13:33   Güncelleme : 24-01-2021 13:33

DEVA PARTİSİ’NDEN CEMİYETE ZİYARET

DEVA PARTİSİ’NDEN CEMİYETE ZİYARET

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Dağhan, Küresel Gazeteciler Konseyi Elazığ Başkanı, Gazeteciler Yazarlar Cemiyeti Başkanı, Dünya Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve Harput Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Doğan ve yönetim üyeleri ile bir araya geldi. Parti Yönetimi, ziyarette Cemiyet Başkanı Mustafa Doğan ve Yönetim Kurulu ile Elazığ gündeminde olan konular hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Teşkilatlandırma çalışmalarını tamamlayan DEVA Partisi, kent genelinde ziyaretlerini sürdürüyor.

Ziyarete Demokrasi ve Atılım Partisini temsilen; İl Başkanı Murat Dağhan, İl Genel Sekreteri Hamza Gür, İl Yönetim Kurulu Üyesi Sami Akipek, Dış ilişkiler Kurulu Başkanı Orhan Yıldırım, Merkez İlçe Hukuk ve Adalet İşleri Başkanı Mehmet Ali Alataş, Merkez ilçe Başkan Yardımcısı Ali Aygören katıldı.

Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Küresel Gazeteciler Konseyi Elazığ Başkanı, Gazeteciler Yazarlar Cemiyeti Başkanı, Dünya Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve Harput Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Doğan, DEVA Partisi’nin yeni bir parti olduğunu anımsatarak, “Yeni kurulan bir parti. Elazığ’da da kuruluş çalışmaları ile faaliyetlerini yürütüyor. Kendilerine ve çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Basının kamu vicdanı olduğunu ifade eden DEVA Partisi İl Başkanı Murat Dağhan konuşmasında, Elazığ’da geçmişten günümüze gelen amatör futbol takımlarının durumunu ve şehrin genel problemlerine değinen Demokrasi ve Atılım Partisi Başkanı Dağhan ziyaretini pandemi önlemleri kapsamında kısa tutarak kendilerini ağırlayan Cemiyet başkanı Sayın Mustafa Doğan ve yönetimine teşekkürlerini iletti.