SPOR
Giriş Tarihi : 16-02-2021 16:32   Güncelleme : 16-02-2021 16:32

VİRANŞEHİR BELEDİYESPOR TEKNİK HEYETİNDEN DOĞAN’A ZİYARET

VİRANŞEHİR BELEDİYESPOR TEKNİK HEYETİNDEN DOĞAN’A ZİYARET

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Viranşehir Belediyespor Teknik Direktörü Alaatin Tutaş ve yardımcısı İlhan Aydın, Küresel Gazeteciler Konseyi Elazığ Başkanı, Elazığ Gazeteciler Yazarlar Cemiyeti Başkanı, Dünya Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve Harput Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Doğan’a ziyarette bulundular.

EGYC ziyaretinde Cemiyet Başkanı Mustafa Doğan’a çalışmaları hakkında açıklamada bulunan Viranşehir Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş, “Bu sezon Bölgesel Amatör Lig takımlarından Viranşehir Belediyespor’dan aldığımız teklif sonrasında yaptığımız görüşmelerde hedeflerimiz örtüştü. Viranşehir bu sezon BAL’da şampiyonluk hedefi ile mücadele verecek. Bize de bu hedefe ulaşmak adına gerekli çalışmaları yapmak düştü. Öncelikli olarak Teknik Heyetimizi oluşturduk. Ardından transfer çalışmalarımızı tamamladık.  Bu çalışmalarımızda Kulüp Başkanı Süleyman Çelik ile Fahri Başkan Belediye Başkanı Salih Ekinci, hedef olarak bu takımın daha önce mücadele verdiği 3. Lige tekrar yükselmesini planlamış durumdalar.Bizde bu doğrultuda kadromuzu oluşturduk. Çalışmalarımız devam ediyor. Oluşturduğumuz kadroda Elazığ’dan altı oyuncu transfer ettik. Çalışmalarımız planlandığı şekilde devam ediyor.

TFF’nin BAL ile ilgili kararının ardından belirleyeceğimiz bir merkezde kamp yaparak çalışmalarımıza yoğunluk kazandıracağız. Hedefimiz hangi grupta yer alırsak alalım bu takımı sezon sonunda 3. Lige yükseltmek. Bunu içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dediler.