YEREL
Giriş Tarihi : 10-12-2020 16:54   Güncelleme : 10-12-2020 16:54

VALİ YIRIK: EV ZİYARETLERİ YAPMAYALIM

VALİ YIRIK: EV ZİYARETLERİ YAPMAYALIM

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Covid-19 salgının Elazığ'da yayılmasını önlemek amacıyla Elazığlı vatandaşları uyardı. Vali Yırık Elazığ’da bulaş riskinin en çok olduğu yeri açıklarken, “Lütfen ev ziyaretlerini yapmayalım” uyarısında bulundu.

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Koronavirüs salgın sürecinde yayılımın artmasını önlemek amacıyla Elazığlı vatandaşların cep telefonlarına mesaj gönderdi. Vali Yırık vatandaşlara gönderdiği mesajda, pandemi süreci ile ilgili hatırlatmalarda bulunarak maske, mesafe ve temizlik konuları ile ilgili daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledi Vali Erkaya Yırık, Elazığlı vatandaşların cep telefonlarına gönderdiği mesajda Elazığ’da bulaş riskinin en çok olduğu yerleri de açıklayarak, “Lütfen ev ziyaretlerini yapmayalım” dedi.

YIRIK: LÜTFEN EV ZİYARETLERİNİ YAPMAYALIM

Elazığ Valisi Yırık mesajında, “Değerli Elazığlı Hemsehrilerim, Maskemizi takalım, Fiziki mesafemizi koruyalım, Temizlik kurallarına dikkat edelim. Evlerde oluşan kalabalıklar koronavirüs bulaş riskinin en çok olduğu yerlerdendir. Lütfen ev ziyaretlerini yapmayalım” ifadelerini kullandı.