YEREL
Giriş Tarihi : 09-09-2021 16:46   Güncelleme : 09-09-2021 16:46

TÜRKİYE BOKS FEDERASYONU’NDAN GENEL SEKRETER ALİ ŞİŞ’E TEŞEKKÜR

TÜRKİYE BOKS FEDERASYONU’NDAN GENEL SEKRETER ALİ ŞİŞ’E TEŞEKKÜR

Türkiye Boks Federasyonu Başkanı  Eyyüp Gözgeç ve beraberindeki heyet Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş’i ziyaret ederek, Elazığ’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasına desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Türkiye Boks Federasyonu tarafından organize edilen Ahmet Uygur Türkiye Gençler Ferdi Boks Türkiye Şampiyonası dolayısıyla Elazığ’da bulunan Türkiye Boks Federasyonu heyeti Elazığ İl Özel İdaresi’ni ziyaret etti.

Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş’i makamında ziyaret eden Türkiye Boks Federasyonu Başkanı  EyyüpGözgeç, Elazığ Boks İl Temsilcisi Dr. Kubilay Şenbakar ve eski Milli Boksörlerimizden Elazığ Valiliği Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Ramazan Polat, Elazığ’da düzenlenen şampiyonaya desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

GENEL SEKRETER ALİ ŞİŞ: ŞAMPİYONA’NIN ELAZIĞ’DA DÜZENLENMESİNDEN DOLAYI MUTLUYUZ

Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş, ziyarette yaptığı konuşmada, Türkiye Boks Fedarasyonu’nun Elazığ’da bir şampiyona düzenlemesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek;” Elazığ’da düzenlenen şampiyonaya şehrimizim yetiştirdiği çok değerli spor insanı Ahmet Uygur’un isminin verilmesinden de kıvanç duyduk. Bizler her zaman spora destek vererek, gençlerimizin gelişimine katkı sağlamaya özel gayret gösteriyoruz. Böylesi bir şampiyonayı da desteklemek bizim için büyük bir mutluluktur. Şampiyona da mücadele eden tüm gençlerimize başarılar diliyorum. Ziyaretlerinden dolayı daTürkiye Boks Federasyonu Başkanımıza ve değerli heyetine teşekkür ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

BAŞKAN ÖZGEÇ: GENEL SEKRETERİMİZE DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM

Türkiye Boks Federasyonu Başkanı  EyyüpGözgeç ise ziyarette yaptığı değerlendirmede, Elazığ’da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek;” Ahmet Uygur Türkiye Gençler Ferdi Boks Türkiye Şampiyonası dolayısıyla Elazığ’dayız. Elazığ bizim kendi evimiz gibidir. Dolayısıyla burada bulunmaktan çok mutluyuz. Elazığ İl Özel İdaremizin, şampiyona sürecinde çok kıymetli desteklerini gördük. Genel Sekreterimize desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.