SPOR
Giriş Tarihi : 05-06-2021 21:06   Güncelleme : 05-06-2021 21:06

TSYD, 17 Haziran’da Genel Kurul Yapacak

TSYD, 17 Haziran’da Genel Kurul Yapacak

Türkiye’nin en önemli basın kuruluşlarından olan Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin olağan genel kurulu 17 Haziran’da yapılacak.

Türkiye Spor Yazarları Derneği, olağan genel kurula gidiyor  Bünyesinde spor muhabiri, spor yazarı, foto muhabiri, görsel medya temsilcileri, internet yazarları ve kameramanları bulunduran Türkiye’nin en önemli ve güçlü basın kuruluşlarından Türkiye Spor Yazarları Derneği, Koronavirüs önlemlerinin ardından kademeli normalleşmeyle birlikte genel kurul kararı aldı. 16-17 Haziran 2021 tarihinde İstanbul Levent’te bulunan TSYD genel Merkezi’nde düzenlenecek olan programla genel kurulunu yapacak olan Türkiye spor yazarları Derneği’nde mevcut genel başkan Oğuz Tongsir, bir dönem daha genel başkanlık yapmak üzere aday olduğunu açıkladı.

TONGSİR: DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM

Türkiye spor yazarları derneği genel başkanı Oğuz Tongsir yayınladığı mesajda; “Değerli üyelerimiz, Saygıdeğer büyüklerim, Saygıdeğer kardeşlerim, Meslektaşlarım… TSYD’nin Haziran ayında yapılacak olan genel kurulunda başkanlığa bir kez daha aday olmaya karar verdim. Yönetimimiz döneminde sabah akşam çalıştık. TSYD’yi Türkiye’nin bir numaralı basın kuruluşu haine getirdik. Ancak projelerimiz henüz bitmedi. Bu sebeple başladığımız projeleri tamamlayabilmek için sizden bir kez daha, 3 sene daha istiyorum ve desteklerinizi bekliyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Sevgi ve saygılarımla” sözlerine yer verdi. 16 Haziran 2021 tarihinde Türkiye’nin her bir yanından İstanbul’a gidecek olan TSYD genel kurul üyeleri için aynı gün akşam program düzenlenecek. Saat 18:00’de TSYD havuzbaşı’nda düzenlenecek olan programın ilk günü; kokteyl, yemek ve sohbetle sona erecek. 17 Haziran 2021 tarihinde ise saat 12:00’de başlayacak olan TSYD genel kurulunda oy kullanma saat 16:00’da sona erecek. Saat 17:00’de seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından TYD genel kurulu sona ermiş olacak.

TSYD İL TEMSİLCİSİ COŞKUN KAMAÇ’TA OY KULLANACAK

Türkiye spor yazarları derneği Elazığ temsilcisi ve aynı zamanda Genel Merkez Genel Kurul Üyesi Coşkun Kamaç’ta Olağan genel kurulda oy kullanmak üzere İstanbul’a gidecek…