SPOR
Giriş Tarihi : 29-09-2021 11:13   Güncelleme : 29-09-2021 11:15

TFSK Toplantısı Bursa'da yapıldı

TFSK Toplantısı Bursa'da yapıldı

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği yönetim kurulu Bursa’da toplandı toplantıya ilimizden Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi, Doğu Anadolu bölge sorumlusu, Elazığ Şube başkanı M. Sami TÜRKMEN ve başkan yardımcısı Mehmet AYAR katıldı. Toplantıya TFSK Derneği Genel Başkanı Hüseyin DOĞAN ve yönetim kurulu üyeleri de katılarak toplantının sağlıklı kararlar alınmasında olanak sağlanmıştır.                      

  TFF. Başkan Vekili Sayın Ali DÜŞMEZ de toplantının bir bölümüne katılarak, yapılan toplantıda, tüm alt liglerin sağlıklı bir şekilde oynanması için taban birlikleri ile birlikte katkı veren tüm paydaşlara TFF. Başkanı ve yönetim kurulu adına teşekkür eden TFF. Başkan Vekili Ali DÜŞMEZ sporun paydaşları ve taban birliklerinin bir arada bulunmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek “Biz Büyük Bir Aileyiz" sloganıyla ülke futboluna hizmet etmek için birlik ve beraberlik mesajını yeniledi.

  TFSK Derneği Elazığ şube başkanı M. Sami TÜRKMEN Bursa’da yapılan toplantıya iştirak edilmesinde maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Elazığ Futbol İl Temsilcisi Turgut KILINÇ'a ve toplantıyı kusursuz bir şekilde organize eden Bursa Şube Başkanı Ercan ÜTÜCÜ'ye teşekkür ederek, toplantıda alınan kararları dernek üyeleriyle paylaşan TÜRKMEN 2021- 2022 Futbol sezonunun sorunsuz ve başlılı geçmesi için temennide bulundu.