YEREL
Giriş Tarihi : 27-11-2020 14:30   Güncelleme : 27-11-2020 14:30

TESİS VE YURTLAR YEŞİLLENMEYE DEVAM EDİYOR

TESİS VE YURTLAR YEŞİLLENMEYE DEVAM EDİYOR

Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi ve KYK Harput Öğrenci Yurdu çevresinde fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi ve KYK Harput Öğrenci Yurdu çevresinde Gençlik Faaliyetleri Şube Müdürü Mesut Turan, Gençlik Merkezi Müdürü Serkan Sis, KYK Harput Yurt Müdürü Ayten Topal, gençlik liderleri, gönüllü gençler ve çok sayıda kurum personellerinin katılımıyla fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi.

Yüze yakın fidanın dikildiği çalışmaların ardından daha güzel bir görünüme kavuşan tesisler İlimiz gençlerine hizmet vermeye devam ediyor.  

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren: "Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize daha yeşil bir dünya bıraka bilmek ve tesislerimizi daha güzel bir görünüme kavuşturmak için  bugün Gençlik Merkezimiz ve KYK Harput Yurt Müdürlüğümüz çevresinde fidan dikimi etkinliği gerçekleştirdik. Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak katkılarından dolayı Orman Bölge Müdürü Sayın Salih Çetiner Bey nezninde bütün Orman Bölge Müdürlüğüne ve İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Turan Karahan Bey nezninde tüm İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz." ifadelerine yer verdi.