YEREL
Giriş Tarihi : 26-11-2020 15:37   Güncelleme : 26-11-2020 15:37

TABLET KAMPANYASINA İLK DESTEK İŞ İNSANI AYHAN POLAT'TAN GELDİ

TABLET KAMPANYASINA İLK DESTEK İŞ İNSANI AYHAN POLAT'TAN GELDİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından başlatılan “Gönülden Eğitime Değer Verin, Bir Gönüle de Siz Girin” tablet kampanyasına ilk destek Elazığlı iş insanı Ayhan Polat’tan geldi.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, uzaktan eğitimde yaşanan tablet ihtiyacını giderebilmek için kampanya başlatmıştı. “Gönülden Eğitime Değer Verin, Bir Gönüle de Siz Girin” isimli tablet kampanyasına ilk destek Elazığlı iş insanı Ayhan Polat’tan geldi. Sosyal Medya hesabından paylaşım yapan iş insanı Ayhan Polat, “Elazığ Belediye Başkanımız sayın Şahin Şerifoğlulları’nın başlatmış olduğu tablet kampanyasına 20 adet tabletle bende destekte bulundum. Başkanımıza duyarlılığından dolayı teşekkür ederim” dedi.

ŞERİFOĞULLARI: POLAT’A EĞİTİM CAMİASI ADINA TEŞEKKÜR EDERİM

Başkan Şerifoğulları ise iş insanı Ayhan Polat’a teşekkür ederek, “Öğrencilerimizin eğitim ihtiyaçları kapsamında başlattığımız “Gönülden Eğitime Değer Verin, Bir Gönüle de Siz Girin” Tablet Kampanyasına desteklerini sunan şehrimizin kıymetli iş insanlarından Ayhan Polat’a, öğrencilerimiz ve eğitim camiası adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.