SPOR
Giriş Tarihi : 26-05-2021 11:54   Güncelleme : 26-05-2021 11:54

Su Topu Sporcuları Milli Takım Yolcusu

Su Topu Sporcuları Milli Takım Yolcusu

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik ve Spor Kulübü Su Topu sporcuları başarılı çalışmaları ve performansı neticesinde Milli Takım kampına davet edildiler.

Gençlik ve Spor Kulübü olarak Milli Takıma sporcu yetiştirerek, ardından gelen Sporcuları örnek olması hasebiyle deneyimli antrenörlerimiz gözetimindeki kulüp sporcularımız Milli Takım’a göz kırpıyor. Milli Takım kampına davet edilen Su Topu sporcuları 26-30 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan U15 Su Topu Milli Takım Aday Kampına Azra Demir, Berrak Yağmur Öksüz ve Ecem Zorlu davet edildi.

Antrenör Bekir Sadak yaptığı açıklamada; "Sporcularımla gurur duyuyorum, olabildiğince Milli Sporcu yetiştirerek, Milli Takım kamplarında yer almalarını istiyorum. Elimizden gelen gayreti gösteriyoruz, bu bağlamda bütün gayretiyle destek veren İl Müdürümüz Abdulsamet Eren’e çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

“TEMENNİM MİLLİ TAKIMDA DAHA ÇOK SPORCUMUZ GÖRMEK”

İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; öncelikle Bekir Hocamı emek ve gayretlerinden dolayı kutluyorum. Tesislerimizde yetişmiş belirli bir düzeye erişmiş sporcularımızın Milli Takım davet almaları, seçilmeleri bizleri fazlasıyla gururlandırıyor. Su Topu sporcularımızda emeklerinin karşılığını alarak davet aldılar, temennim Milli Takımda daha çok sporcumuz görmek. Bir kez daha Ecem, Yağmur ve Azra kızlarımızı yürekten kutluyorum, Yolları açık olsun inşallah. Maddi ve manevi bütün imkanlarımızla tesislerimizle gayretimiz daha rantabl bir ortamda çalışmalarını sürdürmeleri ve emeklerinin karşılığını almalarıdır. Dedi