YEREL
Giriş Tarihi : 18-12-2020 19:45   Güncelleme : 18-12-2020 19:47

SGK ELAZIĞ İL MÜDÜRÜ AYHAN TUNCER HAYATINI KAYBETTİ

SGK ELAZIĞ İL MÜDÜRÜ AYHAN TUNCER HAYATINI KAYBETTİ

Koronavirüs tedavisine evde devam edilirken, durumunun kötüleşmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ayhan Tuncer, hayatını kaybetti. Merhum Ayhan Tuncer, Elazığ kamuoyu tarafından sevilen bir isimdi.

Sosyal Güvenlik Kurumu Elazığ İl Müdürü Ayhan Tuncer, koronavirüse yenik düştü. 25 Kasım tarihinde sosyal medya üzerinden koronavirüse yakalandığını duyuran 50 yaşındaki Ayhan Tuncer, durumunun ağırlaşması üzerine önce hastaneye ardından da yoğun bakıma kaldırılmıştı. Fırat Üniversitesi Hastanesi yoğun bakımında tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde durumunun ağırlaşması üzerine entübe edilen İl Müdürü Ayhan Tuncer bu akşam saatlerinde maalesef hayata gözlerini yumdu. Elazığ’da her kesim tarafından sevilen özellikle SGK İl Müdürlüğü görevine atandıktan sonra başarılı çalışmalara imza atan Ayhan Tuncer’in vefat haberi yakınlarıyla birlikte tüm Elazığ kamuoyunu yasa boğdu.

 SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURMUŞTU

Merhum Ayhan Tuncer, 25 kasım tarihinde sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüs testinin pozitif çıktığını belirterek, “Çok kıymetli arkadaşlarım, değerli dostlarım; 25 Kasım itibarıyla, başağrısı, yüksek ateş ve halsizliğe dayalı olarak yaptırdığım Covid-19 test sonucum pozitif çıkmış olup bugün itibariyle evde karantina sürecim başlamıştır. Genel durumum şimdilik iyi olmakla birlikte, dostlarımızın dualarında her daim anılmak isteriz... Millet olarak en kısa zamanda bu illetten kurtulmayı Rabbim nasip etsin inşallah. Ayrıca şunu da tecrübeme dayalı olarak belirteyim ki; bağışıklık sisteminizi güçlü tutmaya en azından düşürmemeye çalışın, basit bir soğuk algınlığı ve cereyanda kalma bile bağışıklığınızı düşürmeye yetiyor ve sonuç kaçınılmaz oluyor” ifadelerine yer vererek, herkesi, maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarmıştı.

Harput Gazetesi olarak Merhum Ayhan Tuncer’e Allah’tan rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz…