YEREL
Giriş Tarihi : 26-06-2021 10:09   Güncelleme : 26-06-2021 10:09

Şeker Fabrikası Futbol Turnuvası Sona Erdi

Şeker Fabrikası Futbol Turnuvası Sona Erdi

Elazığ Şeker Fabrikası’nın düzenlemiş olduğu Kısımlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nın finalinde rakibini seri penaltılar sonucu mağlup eden Kazan Dairesi Turnuvanın şampiyonu oldu.

Elazığ Şeker fabrikası’nın düzenlemiş olduğu Kısımlararası halı saha futbol turnuvası final maçıyla tamamlandı. Özel bir halı sahada oynanan müsabakalarda Elektrik-ölçü kontrol, kazan dairesi, ofis ve türbin dairesi olmak üzere; 4 takım son 4’e kalma başarısını gösterdi. Turnuvaya 2020-2021 pancar alım kampanyasında elim bir iş kazası sonucu hayatını kaybeden Erhan Keskin’in adı verildi. Finalde rakibi türbin dairesini seri penaltı atışları sonucu mağlup eden kazan dairesi turnuvayı 1. Bitirirken, ikinciliği türbin dairesi, üçüncülüğü ise elektrik-ölçü kontrol dördüncülüğü ise Ofis bölümü kazandı. Turnuva sonunda dereceye giren takımlara kupaları törenle verildi.

ÇELİK: ÇOK GÜZEL BİR TURNUVA OLDU

Elazığ Şeker Fabrikası müdürü Mümtaz Çelik, “Elazığ Şeker Fabrikası olarak düzenlemiş olduğumuz Erhan Keskin Futbol Turnuvası’nda 15 günlük süre sonunda sonuçlandı. Düzenlemiş olduğumuz kısımlararası futbol turnuvasındaki amacımız; son yılda geçen yıl alınan 93 kişi arkadaşlarımızla eski arkadaşlarımızın kaynaşması, birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla böyle bir turnuva düzenlemiş olduk. Arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Gerçekten çok güzel bir turnuva oldu” ifadelerini kullandı.

KARAÇİL: TURNUVAYA KATILIMI OLAN BÜTÜN KISIMDAKİ ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM

Şeker İş Şube Başkanı Aşkın Karaçil, “Elim bir iş kazası sonucu hayatını kaybeden Erhan Keskin arkadaşımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Onun adını yaşatmak için düzenlemiş olduğumuz Elazığ Şeker Fabrikası kısımlararası turnuvaya katılımı olan bütün kısımdaki arkadaşlara teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Şekerspor kulüp başkanı ve aynı zamanda organizasyon tertip komitesi başkanı Hasan Ekrem ise yaptığı açıklamada turnuvaya katılan tüm takımlara ve turnuvada emeği geçen herkese teşekkür etti.