YEREL
Giriş Tarihi : 14-12-2020 13:15   Güncelleme : 14-12-2020 13:15

OSMANLI DİRİLİŞ OCAKLARI DİNAMİK YAPISIYLA SORUNLARA ÇÖZÜM BULUYOR

OSMANLI DİRİLİŞ OCAKLARI DİNAMİK YAPISIYLA SORUNLARA ÇÖZÜM BULUYOR

Osmanlı Diriliş Ocakları Federasyonu Elazığ İl Başkanlığı bir açıklama yaparak şehrin sorunlarına karşı çözümü noktasında dinamik yapısıyla hazır olduklarını açıkladı.

Osmanlı Diriliş Ocakları Federasyonu Elazığ İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklama şöyle;

“Elazığlı Hemşerilerimizin Elazığ’da veya Elazığ dışında sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sağlayacak, bilgi birikimlerini artıracak ve potansiyellerini sinerjiye dönüştürecek dinamik bir yapı oluşturmaktadır

VİZYONUMUZ

Ülkemiz ve ilimiz ile alakalı her türlü konuda çözüm ortağı ve referans noktası olmak.

AMAÇLARIMIZ

• Elazığlı hemşerilerimizin dayanışma ruhunu geliştirmek suretiyle, ilimizin kültürel, sosyal, ekonomik düzeyinin gelişmesine katkıda bulunmak.

• Tüm hemşerilerimizi bir araya getirerek; ortak akıl, birlik, beraberlik ve dayanışma ortamı oluşturmak.

• İlimize ait bilgi, tecrübe ve birikimlerin, örf, adet, gelenek ve göreneklerin, nesiller arasında etkileşimli bir şekilde aktarımını sağlayacak bir zemin oluşturmak,

• İlimizin sorunlarına çözüm önerileri üretmek, yeni politikalar geliştirmek ve bunları ilimize, ülkemize ve insanlığa yararlı hizmetlere dönüştürme çabasında olmak.

• Bilimsel, sosyal ve kültürel faaliyetler düzenleyerek, üyelerimizin,  ilimizin ve toplumumuzun birikimine katkı sağlamak ve güzel Elazığımızı turizm odaklı bir şehir haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Derneğimize ulaşmak ve bilgi almak için, sorunlarınızı HARUN ÖZBAY’a (ELAZIĞ İL SEKRETERİ) ulaşabilir soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

 İBRAHİM İLTER’e de (ELAZIĞ İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANI) tüm sorunlarınızı iletip sesinizi  duyurabilirsiniz .”