YEREL
Giriş Tarihi : 14-07-2021 15:53   Güncelleme : 14-07-2021 15:53

MÜSİAD Dost Meclisi Toplantısı’na Rektör Göktaş ve Başkan Kara konuk oldu

MÜSİAD Dost Meclisi Toplantısı’na Rektör Göktaş ve Başkan Kara konuk oldu

MÜSİAD Dost Meclisi Toplantısının Konukları Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ve İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şube Başkanı Şahin Kara oldu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Elazığ Şubesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Dost Meclisi toplantısının bu haftaki konukları, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ve İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şube Başkanı Şahin Kara oldu.

 “REKTÖRÜMÜZE ŞEHRİMİZE KATTIĞI DEĞERLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Toplantıda istişarelerde bulunulurken, Fırat Üniversitesi’nin Elazığ’a önemli katkılar sunduğunu söyleyen MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ve İlim Yayma Cemiyeti’ne çalışmalarında başarılar diledi. Gürkan açıklamasının devamında; “Geçtiğimiz günlerde Fırat Üniversitesi hastanemize denetime giden Rektör hocamızı görünce hem duygulandım hem gururlandım. Makamdan değer alan değil makama değer veren bir anlayışla gerçekleştirilen bu ve benzeri hareketleri anlamlı buluyorum. Akademik anlamda da çok başarılı işlere imza atan değerli rektörümüze şehrimize kattığı değerlerden dolayı teşekkür ediyorum ifadelerine yer verdi.

 “MÜSİAD AİLEMİZ OLARAK GÖRDÜĞÜMÜZ BİR KURUM”

Yöntemim Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Durgungül, MÜSİAD Dost Meclisi toplantısına ev sahipliği yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek; MÜSİAD geçmişte bizim de ve halen de üyesi olduğumuz ailemiz olarak gördüğümüz bir kurum dedi.

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şube Başkanı Şahin Kara, toplantının önemine değinerek; “Bu akşam şehrimizin en önemli eğitim kurumu olan Üniversitemizin başında olan sayın rektör hocamızı dinleyip istifade edeceğiz.” Dedi.

Dost Meclisi toplantısının konuğu Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, MÜSİAD ve İlim Yayma Cemiyetinin üstlendiği misyonun önemli olduğunu belirterek; Bugün üniversitemiz ile ilgili MÜSİAD üyelerimize bir bilgilendirme ve onların fikirlerinden istifade etmek amacıyla fikir alışverişi yapmak için buradayız. Dedi.