SPOR
Giriş Tarihi : 18-05-2021 12:22   Güncelleme : 18-05-2021 12:22

Milli Güreşçi Akgül Elazığlı Gençlerle Buluştu

Milli Güreşçi Akgül Elazığlı Gençlerle Buluştu

15-21 Mayıs Gençlik Haftası münasebetiyle Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu olan Milli Güreşçi Taha Akgül Elazığlı gençlerle online buluştu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolasıyla, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilecek olan 15-21 Mayıs Gençlik Haftası münasebetiyle Çevrimiçi ve Reel olarak yapılan faaliyetler başladı. Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu olan Milli Güreşçi Taha Akgül, İl Müdürü Abdulsamet Eren moderatörlüğünde Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ın da katılımıyla; Sporcular, Gönüllüler, İdareciler, TSYD Elazığ Temsilcisi Coşkun Kamaç, ASKF Elazığ Başkanı Mustafa Gür ile çevrimiçi olarak bir araya geldi.

Elazığlı gençlerle bir araya gelen Akgül, Gakgolar ve Yiğidolar kardeştir, İnşallah en kısa zamanda Elazığ’a gelerek bir araya gelecek olmanın memnuniyeti ve temennisiyle bizleri buluşturan Gençlik ve

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ise; “Şampiyon Taha Akgül’e davetimize katılarak bizleri onure eden Elazığ Valimiz Sn. Erkaya Yırık’a sporcularımıza, gönüllülerimize çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.” Dedi.