YEREL
Giriş Tarihi : 11-07-2021 11:17   Güncelleme : 11-07-2021 11:17

Milletvekili Demirbağ, Hacıoğulları’nı Ziyaret Etti

Milletvekili Demirbağ, Hacıoğulları’nı Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağanüstü kongrede Ziraat Odası Başkanlığına seçilen İbrahim Hacıoğulları’na ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağan üstü kongrede Ziraat Odası Başkanlığına seçilen İbrahim Hacıoğulları ve yönetimini ziyaret etti.

HACIOĞULLARI: KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Elazığ Ziraat Odası Başkanı İbrahim Hacıoğulları, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Sayın vekilimiz Zülfü Demirbağ’ın ziyaretlerinden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına kendilerine teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz sayın vekilim Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

DEMİRBAĞ: ELAZIĞ’IMIZA GÜZEL HİZMETLERİ OLACAK

Milletvekili Demirbağ, Ziraat Odası Başkanı olan İbrahim Hacıoğulları’nı tebrik ederek Elazığ’a güzel hizmetler yapılacağını ifade ederek, “Bugün İbrahim Hacıoğulları kardeşimizi tekrar göreve gelmesinden dolayı ziyaret edelim dedik. Hayırlı olsun diyoruz kendisine. Daha öncede uzun yıllar boyu kendisi bu görevi yürüttü. Şimdi tekrar bu görece seçilmesinden dolayı memnuniyetimi ifade ediyorum. İnşallah daha öncede olduğu gibi Elazığ’ımıza güzel hizmetleri olacak. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum. Allah razı olsun. Tabi öncesinde kongre esnasında biz Elazığ’da değildik iştirak etme imkanımız olmadı ancak hayırlı olsun ziyaretine de bugün gelebildik. Yoksa seçildikten hemen sonra gelmemiz gerekirdi. Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi. Demirbağ, hayırlı olsun ziyaretinden sonra vatandaşlarla sohbet ederek Elazığ Ziraat Odası’ndan ayrıldı.