YEREL
Giriş Tarihi : 28-01-2021 14:24   Güncelleme : 28-01-2021 14:29

KGK'DEN ELAZIĞ'A ZİYARET

KGK'DEN ELAZIĞ'A ZİYARET

Küresel Gazeteciler Konseyi üst yönetim ile şube yöneticilerinden Elazığ Valiliği ile Elazığ Belediyesine ziyaret gerçekleştirdiler.

Malatya'daki taziye, plaket ve gezi programının ardından Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) üyeleri ilk olarak Elazığ Valisi Erkaya Yırık'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) genel başkanı Mehmet Ali Dim, KGK genel başkan yardımcısı Veli Altınkaya, KGK yerel medya başkanı İsrafil Avcı, KGK üst yönetim kurulu üyesi M. Duran Özkan, KGK Malatya temsilcisi Kemal Deniz, Elazığ temsilcisi Mustafa Doğan ile Elazığ gazeteciler ve yazarlar cemiyeti yönetim kurulu üyelerinden Emral Cömert, Halit Akgün katıldı.

KGK üyeleri Elazığ Valisi Erkaya Yırık'a konseyin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı, istişarelerde bulundular. Vali Yırık için ziyaretleri için KGK yönetimi ve üyelerine teşekkür etti. KGK yönetimi ve üyeleri sonrasında Elazığ belediye başkanı Şahin Şerifoğulları'na makamında ziyaret gerçekleştirdiler. KGK üyeleri burada Elazığ'da belediye tarafından yapılan projeler, deprem sonrasında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktarırken, konsey olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler paylaştılar.

 KGK üyeleri ayrıca Elazığ'da yer alan Haberkent, Günışığı gazeteleri ve Kanal 23 ve Kanal Fırat medya kuruluşlarına da ziyaret gerçekleştirdiler.