YEREL
Giriş Tarihi : 11-11-2021 09:53   Güncelleme : 11-11-2021 09:53

Kendini Boşluğa Bırakan Kadının Suriye Uyruklu Olduğu Öğrenildi

Kendini Boşluğa Bırakan Kadının Suriye Uyruklu Olduğu Öğrenildi

Elazığ’da 10’uncu kattan kendini boşluğa bırakan kadın, caddede yürüyen bir adamın üzerine düştü. Olayda kadın hayatını kaybederken, Suriye uyruklu 2002 doğumlu olduğu öğrenildi.

Belediye İş Merkezi’nin 10’uncu katından kendini boşluğa bırakan kadın caddede yürüyen bir adamın üzerine düştü. Gazi Caddesi üzerinde bulunan Belediye İş Merkezi’nin 10’uncu katında bulunan kafenin terasında oturan 19 yaşındaki Suriye uyruklu Rahaf Muhammed isimli kadın, bir süre telefonla konuştuktan sonra kendini boşluğa bıraktı. Aşağı düşen kadın, o sırada caddede yürüyen adamın üzerine düştü. Olayda her ikisi de ağır yaralandı. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi. O esnada yoldan geçen biri ise kalp masajı yaparak kadını hayatta tutmaya çalıştı. Ağır yaralı kadın ve şahıs, ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Kadın hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

KADININ ÜZERİNE DÜŞTÜĞÜ VATANDAŞ AMELİYATA ALINACAK

Üzerine düştüğü vatandaşın tedavisi Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde devam ediyor. Üzerine düştüğü vatandaş yoğun bakımdan çıkarıldı ameliyata alınacak. Olayla ilgili inceleme devam ediyor.