YEREL
Giriş Tarihi : 10-02-2021 19:56   Güncelleme : 10-02-2021 19:56

KANDEMİR: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ’A KENDİ MEMLEKETİ HEYECANIYLA BAKIYOR

KANDEMİR: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ’A KENDİ MEMLEKETİ HEYECANIYLA BAKIYOR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir; ‘‘Cumhurbaşkanımıza Elazığ dediğimizde adeta kendi memleketi heyecanıyla bakıyor.’’dedi.

Tunceli İl Kongresi sonrası Elazığ’da açıklamalar yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir;

 ‘‘Maalesef Türkiye’de ki en büyük talihsizliğimiz muhalefetimizin yerli ve milli olmaması. Muhalefet zannediyor ki yalanı sık tekrar edersek, çok güçlü şekilde söylersek haklı gerçeği örteriz öyle değil. Bu milletin irfanı, vicdanı ve aklı muhalefetin yalanlarını bir bir bozar ve bozuyor. Bunlar asla iktidar olamadılar asla da olamazlar. Elazığ’da yapılanlar herkesin gözünün önünde oluyor. Dünya bir pandemi sıkıntısı yaşadı. Bütün dünyada yatırımların durduğu ve sekteye uğradığı bir dönemde Türkiye pandemi ile mücadelede muhalefetin eleştirdiği şehir hastaneleri Elazığ’da bu süreçte Şehir Hastanesi ile ayakta durduk, Sadece Elazığ’a değil bölgeye hizmet ettik.’’ dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ’A KENDİ MEMLEKETİ HEYECANIYLA BAKIYOR’’

Erkan Kandemir; ‘‘Elazığ ile dertlenen bir Recep Tayyip Erdoğan var. Onu da özellikle ifade etmek isterim Cumhurbaşkanımıza Elazığ dediğimizde adeta kendi memleketi heyecanıyla bakıyor. Elazığlı hemşehrilerimiz çünkü her defasında Recep Tayyip Erdoğan’a Türkiye’de en büyük desteği vermiş, onun mücadelesini ve hizmet aşkını ödüllendirmiş ve sahip çıkmış bir ilimiz. Bunu da en iyi bizler biliyoruz ve desteklerini her daim arkamızda görüyoruz.’’ifadelerini kullandı.