YEREL
Giriş Tarihi : 29-04-2022 15:20

İhracat Elçileri Programı sertifika töreni yapıldı

İhracat Elçileri Programı sertifika töreni yapıldı

Elazığ Bölgesel Dış Ticaret Hızlandırma Merkezi (BDTHM) Projesi kapsamında Fırat Üniversitesi'nde eğitim gören yabancı öğrencilere sertifika verildi.

Fırat Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın uygulayıcı olarak yer aldığı Elazığ Bölgesel Dış Ticaret Hızlandırma Merkezi (BDTHM) Projesi kapsamında Fırat Üniversitesi ile yapılan protokol gereğince, Fırat Üniversitesi’nde eğitim gören yabancı uyruklu öğrencilerin katıldığı İhracat Elçileri Programında başarılı olan öğrencilere sertifikaları verildi.

İhracat Elçileri sertifika töreni yapıldı

Fırat Üniversitesi Sosyal Tesislerinde yapılan sertifika törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen, Genel Sekreter Prof. Dr. Sinan Akpınar, Proje Koordinatörü Osman Seçgin,  Proje Sorumlusu  Dr. Aslıhan Yördem Atik ile yabancı uyruklu öğrenciler katıldı.

İhracat Elçileri sertifika töreni yapıldı

Proje kapsamında düzenlenen “Dış Ticaret ve Küresel Girişimcilik” eğitimlerini tamamlayan çoğunluğu Nijerya ve Afgan uyruklu olan yüksek lisans ve doktora öğrencileri sertifikalarını Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ın elinden aldı.

mehmet karakılıçmehmet karakılıç