SPOR
Giriş Tarihi : 07-06-2021 12:58   Güncelleme : 07-06-2021 12:58

Gençlik Merkezinde Kurs Kayıtları Başladı

Gençlik Merkezinde Kurs Kayıtları Başladı

Elazığ Gençlik Merkezi, Temmuz ayında açılacak olan kurslarına ön kayıtları kabul etmeye başladı...

Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Elazığ Gençlik Merkezi'nde, 8 branşta yeni dönem kurs faaliyetlerinin başladığı bildirildi.

Temmuz ayında başlayacak olan Diksiyon, İşaret Dili, Arapça, İngilizce ve Masa Tenisi ile Gitar, Keman, Bağlama kurslarının kayıtları başladı.

Gençlik Merkezinden yapılan açıklamada “ Elazığ Gençlik Merkezi olarak Temmuz ayında açılmasını planladığımız  Diksiyon, İşaret Dili, Arapça, İngilizce ve Masa Tenisi ile Gitar, Keman, Bağlama kurslarına katılmak isteyenlerin ön kayıtlarını şahsen  yaptırmaları gerekiyor.”dediler...

Gençlik Merkezi yetkilileri” Temmuz ayında açılacak olan kurslarımız için gerekli planlamalar yapılmış durumda. Kursiyerlerimizin şahsen başvurusunda  ön kayıt yaptıracakları  branşla ilgili olarak gerekli açıklamalar kendilerine yapılacaktır. Böylece hem kurslarımıza katılacak olan kursiyer sayısı hem de katılacakları alan ile ilgili olarak bizlerin yapacağı hazırlıklar  kursların başlangıcına kadar tamamlanmış olunacak. Kurslarımıza 7-29 yaş aralığında ki tüm kursiyerlerimizin ön kayıt yaptırma hakkına sahipler.” dediler.

Kurslarla ilgili olarak açıklamalarda bulunan İl Müdürü Abdulsamet Eren; "Elazığ Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı gençlik merkezimizde, çocuklarımızın ve gençlerimizin ilgi alaka ve yetenekleri doğrultusunda, pandemi kuralları çerçevesinde gerek sosyal yönlerini, gerekse yeteneklerinin üzerine koyarak onların bilişsel, kültürel gelişimlerine katkı sunmak amacıyla il milli eğitim müdürümüz Feyzi Gürtürk Bey'inde destekleri ve halk eğitim müdürlüğüyle ortaklaşa açmış olduğumuz kurslara tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Ben bizlere destek veren il milli eğitim müdürlüğü ve halk eğitim müdürlüğümüze teşekkürlerimi sunuyorum..."