SPOR
Giriş Tarihi : 02-08-2021 21:43   Güncelleme : 02-08-2021 21:43

FUTBOL ANTRENÖRLERİ İÇİN 3.GELİŞİM SEMİNERİ 9 AĞUSTOS’TA YAPILACAK

FUTBOL ANTRENÖRLERİ İÇİN 3.GELİŞİM SEMİNERİ 9 AĞUSTOS’TA YAPILACAK

Elazığ TÜFAD Şube Başkanı Münir Yılmaz yaptığı açıklamada; “UEFA Elit A, UEFA A, UEFA B, Profesyonel Kaleci Antrenörü, TFF Teknik Direktör,TFF A lisanslarına sahip Antrenörlerimizin Teorik ve Uygulama içerikli gelişim seminerinin üçüncüsü 9 Ağustos pazartesi sabah 09:30 da Amatör Evi Konferans salonunda yapılacaktır.

Bu belgelere sahip Antrenörlerimiz (https://tufad.org.tr) kayıtlarını yapabilirler.

TÜFAD Elazığ Şubesi olarak daha önce yapmış olduğumuz seminer ve kurslara Elazığ futboluna emek vermiş değerlerimizin isimlerini vermekten Son derece mutlu olmuştuk. Bu zorunlu gelişim seminerimizin ismi de Elazığspor eski futbolcusu milli takim forması da giymiş değerli büyüğümüz Ahmet Utkan gelişim semineri olacaktır.

Böylelikle UEFA lisanlı Antrenörlerimize beser kredili üç seminer yapılmış olup toplamda 15 kredi alarak üç yıl boyunca kulüplerle sözleşme yapabilecekler. Daha öncede TFF B ve Grassroots-C belgeli Antrenörlerimiz için seminerimizi yapmıştık.O seminere de katılan Antrenörlerimiz 2 yıl kulüplerle sözleşme yapabilecekler.

Bu seminerlere katılamayan Antrenörler belgelerine göre 2 yada 3 yıl çalışamayacak olup, yeni planlamayı beklemek zorunda kalacaklar” dei.