SPOR
Giriş Tarihi : 16-11-2020 22:10   Güncelleme : 16-11-2020 22:10

F.Ü SPOR KULÜBÜNDE EYÜP YILDIRIM DÖNEMİ

 F.Ü SPOR KULÜBÜNDE EYÜP YILDIRIM DÖNEMİ

Prof. Dr. Mustafa İnallı’nın kendi isteğiyle görevi bırakmasının ardından Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübünden başkanlık görevine seçilen Doç Dr. Eyüp Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında kulübün hedeflerini ve gelecekle ilgili yapacakları projeleri anlattı.

İlimizi Bölgesel amatör ligde temsil eden Fırat Üniversitesi futbol takımı, yeni yönetim yapılanmasıyla basının karşısına çıktı.

Spor bilimleri fakültesinde yapılan basın toplantısında prof. Dr. Mustafa İnallı’nın kendi isteğiyle görevinden ayrılmasının ardından kulüp başkanlığı görevine getirilen Doç. Dr. Eyüp Yıldırım, eski yönetime teşekkür ederken, kulübün hedeflerini ve projelerini aktardı:

Fırat Üniversitesi spor kulüp başkanı Yıldırım, eski teknik sorumlu Burak Apaydın’a sportif direktörlük teklifinde bulunduklarını ancak Apaydın’ın bunu kabul etmediğini belirterek, hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür etti. Başkan Yıldırım, Apaydın’dan boşalan teknik sorumluluk görevine ise Erhan Gündüz’ü getirdiklerini açıkladı:

F.Ü gençlik ve spor kulübü 2. Başkanı Tuncay Kırkıl ise geçmiş dönemlerde F.Ü spor kulübünün her kategorisinde yönetici olarak görev aldığını belirterek, bundan sonra da katkı sunmak için görev aldığını ifade etti: