YEREL
Giriş Tarihi : 15-10-2021 13:29   Güncelleme : 15-10-2021 13:29

Fırat Üniversitesi’nden Nota Sesleri Yükseldi

Fırat Üniversitesi’nden Nota Sesleri Yükseldi

Fırat Üniversitesi, uzun bir sürenin ardından kampüse gelen öğrencilerin motivasyonlarını artırmak amacıyla “Kampüste Nota Sesleri” etkinlikleri başlattı. Etkinlik kapsamında öğrenciler açık havada gönüllerince eğlendi.

Fırat Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü ve Devlet Konservatuvarı tarafından organize edilen etkinlik Fırat Üniversitesi Rektörlük kampüsünde gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında Devlet Konservatuvarı öğrencileri, enstrümanlarla canlı müzik dinletisi sundu. Ayrıca konservatuvar dışından da öğrenciler alanda enstrümanlarıyla etkinliğe destek verdi.

Açık havada çimlerin üzerinde gönüllerince eğlenen öğrenciler, etkinlik nedeniyle Fırat Üniversitesi yönetimine teşekkür ettiler.

Fırat Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Koronavirüs nedeniyle öğrencilerimiz bir süredir Üniversitemizden uzaktalardı. Hem bizler öğrencilerimizi özledik, hem de öğrencilerimiz üniversitelerini oldukça özlediler. Kampüsümüze geri dönen öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını artırabilmek adına Devlet Konservatuvarımızın destekleriyle “Kampüste Nota Sesleri” isimli bir etkinlik başlattık. Öğrencilerimize moral ve motivasyon sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde, öğrencilerimiz doğa ile iç içe olan kampüsümüzün de tadını çıkarma fırsatını yakalıyorlar. Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü olarak öğrencilerimize yönelik sosyal etkinliklerimiz Üniversitemiz genelinde devam edecektir” denildi.