SPOR
Giriş Tarihi : 15-08-2021 17:37   Güncelleme : 15-08-2021 17:37

Elazığspor Kulüp Başkanı Serkan Çayır Oldu

Elazığspor Kulüp Başkanı Serkan Çayır Oldu

Geçtiğimiz hafta çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle ertelenen Elazığspor olağanüstü genel kurulu bugün gerçekleştirildi.

Elazığspor‘da geçtiğimiz hafta yapılması planlanan ancak çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle ertelenen olağan üstü genel kurul bugün gerçekleştirildi.

Elazığspor Tesisleri’nde saat 16:00’da başlayan olağan genel kurulda şu ana kadar iki aday başkanlık için resmi başvurusunu yaptı. Eski başkanlardan Necati Erdem ile gençlik 23 Taraftar Grubu Başkanı Serkan Çayır‘ın aday olduğu genel kurulun yapılabilmesi için seçilmiş kurulların iki katının bir fazlası çoğunun olması gerekiyor.

Kurulda açıklanan bilgiye göre Elazığspor’un güncel borcu 52 milyon lira olarak kaydedildi. Elazığspor’un tahmini bütçesinin ise 9 milyon lira olduğu bildirildi.

YENİ BAŞKAN BELLİ OLDU

Başkan Adayı Necati Erdem’in üye olmaları için verdiği isim listesi 22’ye 46 oyla kabul görmedi. Bu durumda ibre Başkan Adayı Serkan Çayır’dan yana oldu. Divan ise tek listeyi uygun gördü. Bu durumda Serkan Çayır Elazığspor'un Yeni Kulüp Başkanı seçildi.