SPOR
Giriş Tarihi : 19-04-2022 11:56

Elazığlı Gençler Ankara’ya Doğru Yola Çıktı

Elazığlı Gençler Ankara’ya Doğru Yola Çıktı

Elazığ’da 160 kişilik kafile Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanlığı başta olmak üzere bir dizi ziyaret ve gezilerde bulunmak üzere yola çıktı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Elazığ ziyareti kapsamında, Gençlik Merkezinde düzenlenen sahur programında gençlerle bir araya gelerek Salonda bulunan herkesi Ankara’ya davet etti. 160 kişilik bir kafile yola çıkan Gönüllü Gençler, Gençler Bakanlığında sloganıyla 2 gün boyunca Gençlik ve Spor Bakanlığı başta olmak üzere Ankara’da gezilere katılmak üzere yola çıktılar.

EREN: GENÇLERİMİZE ÖNEM VERİYORUZ

Programa dair açıklamalarda bulunan İl Müdürü Abdulsamet Eren; Sayın Bakanımızın Elazığ ziyareti kapsamında Gençleri davet etmesi üzerine Salonda yer alan bütün gençlerimizi; 160 kişiyi Ankara’ya uğurladık. Ramazan Ay’ı dolayısıyla iftar ve sahur programlarında Gençlerimiz, Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya gelecekler. Sosyal ve Kültürel anlamda birçok proje ve etkinlikte yer alan Gençlerimiz, Bakanlık nezdinde de büyük bir öneme sahip ve davetten de anlaşıldığı üzere 160 kişi ile Ankara’ya gidiyoruz. Gönüllülük faaliyetlerinde, karşılık beklemeden herkese uzanan el olan Gönüllülerimiz, 2 gün boyunca çeşitli ziyaretler, geziler ve programlarla inşallah Elazığ’a dönecekler. Bu bağlamda da gençlerimizi davet eden ve her anlamda da mutlaka konuşmalarında Gençlere verdiği önem ve kıymetin ne denli önemli olduğunu vurgulayan Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na davetlerinden dolayı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum, dedi.

mehmet karakılıçmehmet karakılıç