YEREL
Giriş Tarihi : 10-12-2020 17:05   Güncelleme : 10-12-2020 17:05

ELAZIĞ’DA 20 ÖĞRETMEN ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

ELAZIĞ’DA 20 ÖĞRETMEN ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün koordinasyonunda yürütülen e-twinning faaliyetleri kapsamında ilimizde başarılı projeler yürüten 20 öğretmen ‘’Ulusal Kalite Etiketi ‘’ ve ‘’Avrupa Kalite Etiketi ‘’ almaya hak kazandı.

Aynı zaman da ilimizde bulunan okullardan Çubukbey Anadolu Lisesi, Keban Atatürk İlkokulu, İsmet Paşa İlkokulu ve Murat İlkokulu  e-twining okulu olmaya hak kazandılar.

Ulusal kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanan okul ve öğretmenler Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk tarafından ödüllendirildi.

Uzaktan eğitim sürecinde yaptıkları başarılı çalışmalar nedeni ile öğretmenlere teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk; “Yaşadığımız pandemi döneminin tüm zorluklarına rağmen öğretmenlerimiz uzaktan eğitim süreci ile birlikte e-twinning etkinliklerine de katılarak büyük başarı elde etmişlerdir. Diğer ülkelerde bulunan okul, öğretmen ve öğrencilerle tecrübe paylaşımı, yenilikçi eğitim politikaları gibi birçok alanda iş birliği yaparak, hazırladıkları projelerle Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi alan tüm öğretmen ve okullarımızı tebrik ediyorum” dedi.