YEREL
Giriş Tarihi : 23-12-2020 14:50   Güncelleme : 23-12-2020 14:50

ELAZIĞ TSO 2020 YILI SON MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

ELAZIĞ TSO 2020 YILI SON MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 2020 yılı son Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Ahmet Yaşar başkanlığında gerçekleştirildi. 2020 bütçesinin onaylanması ve 2021 yılı bütçesinin görüşülerek onaylanması ana gündemi ile yapılan Meclis Toplantısının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Yaşar, “Yüz yılda bir yaşanabilecek iki büyük felaketi üst üste yaşayan ilimizde, hayatın normalleşmesi ve çarkların dönmesi için Odamız her platformda yoğun gayret göstermiş ve hedeflediği projelerin bu zor günlerde ilerlemesi yavaş olmasına karşın mücadelemiz ve çalışmalarımız kararlıkla devam etmektedir” dedi.

2021 YILININ İŞ DÜNYASI VE TÜM İNSANLIK İÇİN HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUZ…

Webinar üzerinden yapılan Meclis Toplantısının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Ahmet Yaşar, 2020 yılının hem Elazığ hem ülkemiz hem de dünya için büyük sıkıntıların yaşandığı bir yıl olarak hafızalara kazandığını ifade etti. Yaşar konuşmasında, “Malumunuz olduğu üzere 2020 ilimiz ve tüm dünya için büyük felaketlerin yaşandığı bir yıl oldu.

24 Ocak 2020 tarihinde yaşanan 6,8 şiddetindeki depremde ilimizde 37 vatandaşımızı kaybettik. Yine COVİD-19 salgını nedeniyle de çok sayıda tanıdıklarımızı, yakanlarımızı ve ülke genelinde birçok değerimizi yitirdik. Meclis, Meslek Komitelerimiz ve Profesyonellerimizden bu süreçte yakınlarını kaybedenler oldu. Öncelikle her iki felakette hayatını kaybedenleri bir kez daha rahmetle anıyorum. Son olarak iş dünyamızı ve tüm halkımızı büyük üzüntüye boğan SGK İl Müdürümüz Sayın Ayhan Tuncer’i yitirdik. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak merhuma bir kez daha Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

2020 yılının bu son toplantısında, 2021 yılının İlimiz, Ülkemiz ve tüm insanlık için sağlık ve huzur getirmesini ve tüm sıkıntıların geride kalmasını öncelikle Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.

Yaşanan bu zorlu süreçler içerisinde Odamızın tüm kurullarının iş dünyamız ve ilimiz için göstermiş olduğu gayretler ve tüm çabalar çok değerli olmuştur.