YEREL
Giriş Tarihi : 08-02-2021 10:46   Güncelleme : 08-02-2021 10:46

ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİNE ATANAN İLK ASİSTAN DOKTOR GÖREVİNE BAŞLADI

ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİNE ATANAN İLK ASİSTAN DOKTOR GÖREVİNE BAŞLADI

24 Ocak depremi ve akabinde meydana gelen Covid-19 salgınında Elazığ'a sağlık hizmetlerinde katkılar sunan Fethi Sekin Şehir Hastanesi akademik kadrosunu güçlendirecek çalışmalar yapmaya devam ediyor.

ÖSYM tarafından 2020/TUS(Tıpta Uzmanlık Sınavı) 2. Dönem yerleştirme sonucuna göre hastanemize ataması yapılan Deri ve Zührevi Hastalıkları Asistan Doktoru Nesli Ceren BOSTANCI hastanemizdeki görevine başladı.

 “BÖYLE BÜYÜK BİR HASTANEYE ATANMIŞ OLMAYI BİR ŞANS OLARAK DEĞERLENDİRİYORUM”

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin ilk asistan doktoru olarak göreve başlamasının kendisini mutlu ettiğini belirten Dr. Nesli Ceren BOSTANCI “2020/2. Dönem atamalarında atandım.28 Ocak tarihinden itibaren görevime başladım. Akademik kariyerimin başlangıcında böyle büyük bir hastaneye atanmış olmayı bir şans olarak değerlendiriyorum. İnsanlara yardımcı olmak için azami gayretle çalışarak faydalı olmaya çalışacağım.”dedi.

 “HER ZAMAN EN İLERİYİ HEDEFLEYEREK ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Hastanenin akademik kadrosunu geliştirmek için çalışma içinde olduklarını vurgulayan hastane Başhekimi Prof.Dr. Erol KELEŞ ise, “Şehir Hastanemize Deri ve Zührevi Hastalıkları Asistanı olarak atanan arkadaşımız hastanemizdeki görevine başladı. Asistan doktorumuz hastanemiz Deri ve Zührevi Hastalıkları kliniğinde göreceği eğitimin ardından Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak insanlara hizmet edecektir. Sağlık hizmetleri sunumunda olduğu gibi eğitim çalışmalarında da her zaman en ileriyi hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Asistan Doktorumuza görevinin hayırlı olmasını diliyorum.”şeklinde konuştu.