SPOR
Giriş Tarihi : 08-11-2021 21:59   Güncelleme : 08-11-2021 22:00

Döndü ve Özer Boks Milli Takım Kampında

Döndü ve Özer Boks Milli Takım Kampında

Elazığ Bölgesi Boks Antrenörü Cemil Döndü ile EBUAŞ Kulübü boksörü Gizem Özer, Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığının Mili Takım kampına davet edildiler. Döndü ve Özer Türkiye Boks Federasyonunun Kastamonu da bulunan Kamp Eğitim Merkezinde düzenlenen kampa katılarak çalışmalarına başladılar.

7-19 Aralık 2021 tarihinde İstanbul’da yapılacak olan Dünya Büyük Kadınlar Boks Şampiyonasına katılacak olan Milli Takımı belirlemek için başlatılan kamp sonunda Kadınlar Boks Takımının kadrosu belirlenecek.

Milli Takım ve Elazığ Bölgesi Boks Antrenörü Cemil Döndü, kamp ve çalışmalar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada” Büyük Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası için 1. Etap kapmızı 16-30 Ekim tarihleri arasında yaptık. Bu kamp çalışmalarımız genellikle güç ağırlıklı oldu. Şimdi 6-18 Kasım tarihleri arasında 2. Etap kampımızı başlattık. Bu kamp çalışmalarımız ise teknik ve taktik ağırlıklı çalışmaları kapsıyor. Bu çalışmalarımızın sonucunda yapılacak olan seçme ile Milli Takım kadrosu belirlenecek. Öncelikli amacımız EBUAŞ kulübü sporcumuzun Milli Takım kadrosunda yer alması. Hedefimiz ise İstanbul’da yapılacak olan Büyük Kadınlar Dünya Boks Şampiyonasında kürsüye çıkmak. Hazırlıklarımızı bu düşünce içinde sürdürüyoruz.”dedi