YEREL
Giriş Tarihi : 16-03-2021 20:11   Güncelleme : 16-03-2021 20:11

Doğan’dan Canpolat’a tebrik mesajı

Doğan’dan Canpolat’a tebrik mesajı

Bayındır Memur-Sen Şube Başkanlığına Bilal Canpolat'ın seçilmesinin ardından Harput Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Doğan bir tebrik mesajı yayımladı.

Elazığ STK Platformu üyelerinden, Memur-Sen konfederasyonuna bağlı Bayındır Memur-Sen Şube Başkanlığına Bilal Canpolat'ın seçilmesinin ardından Harput Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Doğan bir tebrik mesajı yayımladı.

Doğan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Elazığ STK platformunun kıymetli üyesi, Memur-Sen konfederasyonuna bağlı Bayındır Memur-Sen Şube Başkanı Sayın Bilal Canpolat'a seçilmesine ilişkin Harput gazetemiz olarak tebrik mesajımızdır.

Elazığ STK platformunun 13 Mart’ta yapmış olduğu kongrede çalışma grubuna yüksek oyla seçilen Başkan Bilal Canpolat'ı tebrik ederiz.

Seçim sonrasında Sayın Canpolat mesajında şunları kaydetti; "Şehrimizin en seçkin  köklü ve söz sahibi STK’ların Elazığ TSO salonunda Olağan Kurultay Toplantısı'nda 100’e yakın STK’nın oy kullanarak şahsımla birlikte 5 STK’nın temsil etme yönünde seçilmesi  nedeniyle oy kullanan tüm STK’lara başkan ve yönetimlerine özelde de bağlı bulunduğum Memur-Sen’e  bağlı tüm federasyon başkanlarıma yönetimlerine katkısı olan her bireye Bayındır Memur-Sen adına tebrik ve teşekkür ediyorum”

   "Elazığ STK Platformu çalışma grubunun seçilen yepyeni üyeleri ve Elazığ'da sosyal projelere önemli katkılarda bulunan STK  yönetimleriyle birlikte daha büyük başarılar kazanacağına Harput gazetemiz olarak  inanıyoruz.

Demokrasinin gereği olan Sivil toplum kuruluşları, Şehrimize faydalı her konuda yarışan veya rekabet eden kendi aralarındaki ilişkileri dejenere etmeden ve siyasette itidali elden bırakmadan kısır çekişmelerden uzak, kalitesi yüksek, başarıyı esas alan bir anlayışla yapılması konusunda Bayındır Memur-Sen  başkanı yanı sıra çalışma grubu üyesi olarakta katkı sunacağınızı ümit ediyoruz.

  Bu vesileyle sizi ve yeni seçilen yönetiminizi Harput gazetesi imtiyaz sahibi adına bir kez daha kutluyor, başarılar diliyorum"