YEREL
Giriş Tarihi : 02-12-2020 12:51   Güncelleme : 02-12-2020 12:51

DİKKATE ALINMAYAN SORUN KAZAYA NEDEN OLDU

DİKKATE ALINMAYAN SORUN KAZAYA NEDEN OLDU

Geçtiğimiz günlerde Harput Gazetesi olarak gündeme getirdiğimiz Elazığ İl Özel İdaresi binası önünde araçların rastgele park edilmesi ile ilgili haberimiz sonrası yetkililerin herhangi bir önlem almadığından dolayı bölgede trafik kazası meydana geldi.

Elazığ İl Özel İdaresi binası önünde vatandaşlar araçlarını rastgele park etmeye devam ediyor. Elazığ’da Çayda Çıra Mahallesi, Emsal Sokakta, Elazığ İl Özel İdaresi binası önünde vatandaşların araçlarını rastgele park etmesi nedeniyle aynı yol güzergahından geçen diğer araçların geçişini engellediğinden dolayı trafik kazası meydana geldi.  Aynı güzergahta araçlarıyla karşıya veya diğer yönlerde ilerlemekte sorun yaşayan sürücüler, bu nedenle bölgede trafiğin aksadığını buna bağlı olarak da İl Özel İdaresi binasının önünde sorumsuz bir şekilde park edilen araçlar ile ilgili önlem alınması gerektiğini ifade ediyorlar.

“GÜNDEME GETİRMİŞTİK”

Harput Gazetesi olarak önemle gündeme taşıdığımız park sorunu ile ilgili yetkililerin herhangi bir önlem almaması sonucu bölgede trafik kazaları meydana geliyor. Bölgede trafiğe çıkan sürücüler, yetkililerin önlem almadığı sürece bu tür kazaların sık sık meydana gelebileceği ifade ederek, bir an önce gerekli çalışmaların yapılması gerektiğini belirtti.