YEREL
Giriş Tarihi : 15-02-2021 14:00   Güncelleme : 15-02-2021 14:03

DABAK’TAN PİRİNÇCİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

DABAK’TAN PİRİNÇCİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türk Ocakları Elazığ Şube Başkanı Vahit Dabak, şube yönetim kuruluyla birlikte Elazığ Belediye başkan yardımcılığı görevine getirilen Mustafa Pirinçci’yi ziyaret etti.

Türk Ocakları Elazığ Şube Başkanı Vahit Dabak, bir süre önce Elazığ Belediye başkan yardımcılığı görevine getirilen Mustafa Pirinçci’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan Dabak, “Türk Ocakları Elazığ şube yönetim kurulumuzla Elazığ Belediye başkan yardımcılığına getirilen sayın Mustafa Pirinçci ziyaret ettik. Önce depremler ve sonrasında salgınla sıkıntılı günleri zirvede yaşayan ilimizin sorunlarını Sayın Pirinçci'nin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden gelmesi ve içinde bulunduğumuz duruma birinci dereceden vakıf olması münasebeti ile sayın başkan yardımcısı ile ilimizin bu sıkıntılı günlerin dünü, bugünü ve yarını hakkında, yapılanlar ve yapılabilecek konularda bilgi alışverişinde bulunduk. Kendilerine Lütfi Parlak hocamızın Zöhre adlı eserini takdim ettik. Sayın Mustafa Pirinçci'ye yeni görevinde başarılar dileriz” dedi.