YEREL
Giriş Tarihi : 10-04-2021 22:52   Güncelleme : 10-04-2021 22:52

Dabak'tan İl Emniyet Müdürü Celal Sel'e Ziyaret

Dabak'tan İl Emniyet Müdürü Celal Sel'e Ziyaret

Elazığ Türk Ocakları Başkanı Vahit Dabak, Türk Polis Teşkilatı haftası dolayısıyla, İl Emniyet Müdürü Celal Sel'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret sırasında Müdür Celal Sel'in nezdinde polis teşkilatının 176. Yıldönümünü kutlayan Dabak, Türk polisinin vatanın bölünmez bütünlüğü adına fedakarca canını ortaya koyduğunu vurguladı. Dabak açıklamasın şunları söyledi; 176 yıl önce kurulan, o günden beri vatanımızın bölünmez bütünlüğü için mücadele veren, gece yastığa kafamızı huzurlu ve güvenli bir şekilde koymamızı sağlayan, kanunların çerçevesinde her türlü suça karşı fedakârca canını ortaya koyan, milletimizin bünyesinden çıkmış ve gücünü yüce Türk milletinden alan polis teşkilatımızın polis haftasını kutluyoruz.

Günümüze değin vatan-ı mukaddesatımız için canını seve seve vermiş şehit polislerimizi rahmetle, vatan yolunda gazi olmuş polislerimizi de minnetle anıyoruz. Polislik mesleğini gece gündüz demeden halen yürüten ve görevlerini tamamlayarak emekli olmuş bütün polislerimize de bu haftanın önemine binaen sağlık, mutluluk ve afiyet diliyoruz” dedi.