YEREL
Giriş Tarihi : 14-11-2020 19:53   Güncelleme : 14-11-2020 19:53

CHP ELAZIĞ İL TEŞKİLATINA 500 YENİ ÜYE KATILDI

CHP ELAZIĞ İL TEŞKİLATINA 500 YENİ ÜYE KATILDI

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Teşkilatına 500 yeni üye katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Değerli hemşehrililerim, Kuruluşun ve kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partisi'ne gün geçtikçe güven duyuluyor özlem duyuluyor. Partimiz İl, ilçe, kadın ve gençlik kolları ile özverili bir şekilde çalışıyor. Bu çalışmalarımız neticesinde partimize yeni üyelerin gelmesi bizleri mutlu ediyor. Böylelikle Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak gün geçtikçe büyüyoruz.

Partimiz vatandaşın sorunlarını dile getirdiği için ve onların derdine derman olabilmek için büyük bir özveri ile çalışıyor. Bu çalışmayıda halkımız bütün Türkiye de olduğu gibi Elazığ da görüyor ve taktir ediyor.

Son 2 ay içerisinde 300'ü merkezde olmak üzere diğer ilçelerimizde dahil toplamda 500 yeni üye partimize yani Cumhuriyet Halk Partisi ailesine katılmıştır.

Bu ilgi ve özlem örgütümüzün gayreti ve vatandaşlarımızın artık bu ülkenin daha güzel yönetilmesi ve refaha kavuşması için bize duydukları güven duygusudur.

Bizleri yıllarca dini değerler ve milliyetçilik üzerinden eleştirdiler. Halka bizleri farklı şekillerde lanse ettiler. Lakin vatandaşlarımız bunların söyledikleri yalanlara inanmayıp bizlere her zaman için güvenmiştir.

Biz insanları din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin herkese eşit bir düzeyde yaklaşıp onların sorunlarını nasıl çözebilirizi konuşuyoruz. Halkımız kısır siyasi tartışmalardan bıktı artık. Vatandaşlarımızın gerçek sorunlarına dönmemiz lazım. İnsanlar geçinemiyor. Yoksulluk ülkede kol gezerken iktidar hala derman bulamıyor.

Kimsenin kuşkusu olmasın bu ülkeye huzur ve refahı getirecek olan parti Cumhuriyet Halk Partisidir.