YEREL
Giriş Tarihi : 15-12-2021 07:48   Güncelleme : 15-12-2021 07:48

"Bir Tebessümle Kazanacağız” Projesinin Durağı Akçakiraz Oldu

Çeşitli etkinlik ve faaliyetler düzenleyen AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığının bu defa ki durağı Akçakiraz Beldesi oldu.

İl Gençlik Kolları Başkanlığı "Bir Tebessümle Kazanacağız" projesi kapsamında Akçakiraz Belediye Başkanı, Mahalle Muhtarları, Gençlik Kolları teşkilatı ile Akçakiraz beldesinde bulunan çocuklarla bir araya gelerek oyuncak hediye etti. Gençlik Kolları Görevlileri hayvan figürleri, çiçekler ve süper kahraman figürleri ile çocuklara yüz boyama etkinliği yaptılar. Daha sonra ise, Halat çekme gibi çeşitli oyunlar oynayarak çocuklarla eğlenceli vakit geçirdiler.

KAYA: BU ETKİNLİKTE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, "AK Parti Gençlik Kollarımızın düzenlemiş olduğu ve geleneksel hale getirdiği "Bir Tebessümle Kazanacağız" programındayız. Biz ev sahipliğini yapıyoruz, onlarda çocuklarımızı sevindirmek için çesitli etkinlikler düzenleyip çocuklarımızla vakit geçiriyorlar. Çocuklarımızın yüzlerinde bir tebessüme vesile olabildiysek ne mutlu bize. Bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

KÜRÜM: COŞKULU BAKIŞI GÖRMEK BİZLERİN EN BÜYÜK MUTLULUĞUDUR

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, "Çocuklar her koşulda mutludurlar. Her oynayanla oynamaya, her uzatılan eli tutmaya hazırdırlar. Onlara yakın olan herkesi koşulsuz severler. Bizler bu projemizde bunu gaye edindik kendimize. Koşulsuz seviyoruz birbirimizi. Çocuklardaki saf, temiz, aydınlık, pırıl pırıl ve coşkulu bakışı görmek bizlerin en büyük mutluluğudur" şeklinde konuştu.

ÇELİK: ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREBİLMEK EN BÜYÜK GAYEMİZDİR

Akçakiraz Belde Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çelik, " Tüm ilçe ve beldelerimizde düzenli olarak hayata geçirilen projemizin 3. Durağı Akçakiraz beldemiz oldu. Gençlik Kolları teşkilatımız ile birlikte keyifli anlara şahit olduk. Çocuklarımızla oyun oynamak, eğlenmek, ama hepsinden öte çocuklarımızın yüzünü güldürebilmek en büyük gayemizdir” diye ifade etti.