YEREL
Giriş Tarihi : 11-12-2020 17:07   Güncelleme : 11-12-2020 17:07

BAŞKAN TARHAN’DAN BAŞKAN ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

BAŞKAN TARHAN’DAN BAŞKAN ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Zülfü Tarhan, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na ‘Esnafa Destek Paketi’ açıklaması dolayısıyla teşekkür etti.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ‘Esnafa Destek Paketi’ ile pandemi sürecinde esnafın yanında olduğunu gösterdiğini ifade eden Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Zülfü Tarhan; “ Değerli Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları her zaman olduğu gibi bugünde esnafın yayında olduğunu gösterdi. Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odamıza kayıtlı üyelerimize maddi destek verilecek. Bu esnafımızın hem maddi hem de manevi olarak çok rahatlatacaktır. Esnafımız, bu destekle unutulmadığı hissedecek ve geleceğe ümitle bakacaktır.''ifadelerini kullandı.

''BAŞKANIMIZ MAĞDUR OLAN TÜM SEKTÖRLERE DESTEK OLMUŞTUR''

Başkan Zülfü Tarhan; ''Başkanımız tek bizim esnaflarımıza destek olmamıştır mağdur olan tüm sektörlere destek olmuştur. Biz platformda kırmadan dökmeden esnafımızın mağdur olduğunu dile getirmiştik. Bu çağrılarımıza kayıtsız kalmayan değerli Elazığ Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na teşekkür eder saygılar sunarım. Bizler her zaman esnafımızın sorunlarını dile germeye devam edeceğiz. İnşallah en kısa sürede de devletimizde esnafımıza destek olacak paketi açıklayacak. Allah’ın izniyle sayılı günler kala 2021 yılına mutlu ve huzurlu bir şekilde girmiş olacağız. ‘Esnafa Destek Paketi’ ile esnaflarımızın yeni yıla umutla bakmasını sağlayan Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na esnafım adına bir kez daha teşekkür eder saygılar sunarım” dedi.