YEREL
Giriş Tarihi : 12-05-2021 13:39   Güncelleme : 12-05-2021 13:39

Başkan Şerifoğulları: Vatandaşlarımızın Huzurlu Bir Bayram Geçirmesi İçin 7/24 Görevimizin Başında Olacağız

Başkan Şerifoğulları: Vatandaşlarımızın Huzurlu Bir Bayram Geçirmesi İçin 7/24 Görevimizin Başında Olacağız

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte şehir genelinde devam eden belediye çalışmalarına ilişkin incelemelerini sürdürüyor.

Bu kapsamda Ataşehir İmam Efendi Bulvarı-Hicret Mahallesi Güney Çevre Yolu bağlantısını sağlayan ve 1 kilometrelik kısmı tamamlanarak hizmete sunulan 35 metre genişliğinde, 2,5 kilometre uzunluğundaki 8 şeritli yol çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Şerifoğulları, çalışmalara ilişkin ilgililerden bilgi aldı.

Temel alt serim işlemlerinin büyük oranda tamamlandığı yol çalışmalarının süratle devam ettiğini belirten Başkan Şerifoğulları, yeni bulvarın şehir içi trafik akış hızı ve konforuna önemli ölçüde katkı sağlayacağını kaydetti.

Elazığ Belediyesi olarak tam kapanma kurallarının uygulandığı şu günlerde tüm ekipleriyle birlikte sahada olduklarını vurgulayan Başkan Şerifoğulları, “Vatandaşlarımızın rahat ve huzur içerisinde bir bayram geçirmesi için ulaşımdan temizliğe bütün çalışmaların eksiksiz bir şekilde ilerlemesi için bizler 7/24 görevimizin başında hemşehrilerimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz.” dedi.