YEREL
Giriş Tarihi : 01-06-2021 10:52   Güncelleme : 01-06-2021 10:54

Başkan Akbaba’dan örnek bir çalışma

Başkan Akbaba’dan örnek bir çalışma

Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba, ilçelerinin güzelleşmesi adına yoğun çaba sarf ediyor. Karakoçan’da bir zamanlar çöp toplama alanı olan arazi; yakın bir zamanda ilçe sakinlerine nefes olacak bir ormana dönüşecek.

Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba; “Vahşi çöp alanımızın düzenlenip toprakla örtülerek ağaçlandırılması protokol sözleşmesini, Orman Bölge Müdürümüz M.Salih Çetiner ile imzaladık” dedi.

Sözlerini sürdüren Başkan Akbaba; “İlçemizin en büyük sorunlarından birini daha halletmenin mutluluğu ile Sayın Bölge Müdürümüze bir fincan takımı hediye ederek, teşekkür ediyoruz. İlçemiz için güzel bir alışveriş oldu:)) Bu protokolün gerçekleşmesine vesile olan Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sayın M.Hadi Tunç’a Karakoçan adına sonsuz teşekkürler” dedi.

Karakoçan sakinleri de bu hizmetlerden mutlu olduklarını ifade ederek; K.Ş. isimli bir vatandaş; “Hizmet her zaman para ile yapılmaz. Aslolan hizmet yapmanın yollarını bulup iyi ilişkiler kurarak bu ilişkileri halkı için değere dönüştürmektir. Sevgili Ayhan başkan kardeşimizin halkı için bu yolları değerlendirmesi de takdir edilmeli. Ben bir Tepeli olarak genç başkanımıza Karakoçan için yaptığı tüm çalışmalarında başarılar diler bu hizmetlerinin parti ayrımı olmaksızın takdir edileceğine inanıyorum. Nitekim geçmişte aynı partili başkanlarımızın da olması ama gözle görünür bir hizmet görmeyişimiz Ayhan başkanın bir şans olduğunu düşünüyorum” dedi.