YEREL
Giriş Tarihi : 07-09-2021 14:02   Güncelleme : 07-09-2021 14:02

AK Parti’den Bağımlılıkla Mücadeleye Destek

AK Parti’den Bağımlılıkla Mücadeleye Destek

Yeşilay Şubesi’nin düzenlediği “Sağlıklı Yaşam, Sağlıklı Gelecek” konferansı AK Parti Elazığ İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleşti.

Yeşilay Şube Başkanı Tamer Kayaoğlu ve formatörlerin sunumlarıyla düzenlenen konferansta Bağımlılıkla Mücadelede gelinen nokta ve çalışmalar anlatıldı. Büyük bir mücadale ve aile işbirliğinin katkısıyla, psikologlar, rehber hocalar ve YEDAM’ın destekleriyle gençlere bağımlılık oluşturacak her tür maddeye savaş açtıkları gibi titiz bir şekilde yürüttü.

YILDIRIM: TEKRAR KAZANACAĞIMIZA İNANIYORUM

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım konuşmasında, “Bağımlılıkla mücadelenin önüne geçmek için tüm gücümüzle Yeşilay ve diğer kurumlarımızın yanında mücadele edeceğimizi belirtmek istiyorum. Gençlerimizi, madde bağımlılığına sürükleyen bütün yolları keseceğimize ailelerimizle birlikte ve rehber hocalarımızın destekleriyle tekrar kazanacağımıza inanıyorum. Yeşilay ve bağımlılıkla mücadelede tüm gücüyle savaşan kurumlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.